KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı ÖZGÜ MAKİNA OTO YEDEK PARÇA İMALAT VE İHRACAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.´ya (Bu metinde "ÖZGÜ MAKİNA OTO YEDEK PARÇA İMALAT VE İHRACAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ." olarak kullanılacaktır) aittir.

ÖZGÜ MAKİNA OTO YEDEK PARÇA İMALAT VE İHRACAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, ÖZGÜ MAKİNA OTO YEDEK PARÇA İMALAT VE İHRACAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı ÖZGÜ MAKİNA OTO YEDEK PARÇA İMALAT VE İHRACAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini ozgumakina.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. ozgumakina.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

ÖZGÜ MAKİNA OTO YEDEK PARÇA İMALAT VE İHRACAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. internet sitesini ziyaret eden ve ÖZGÜ MAKİNA OTO YEDEK PARÇA İMALAT VE İHRACAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2019 - ÖZGÜ MAKİNA OTO YEDEK PARÇA İMALAT VE İHRACAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.. Tüm Hakları Saklıdır.
TTKobi Hazır Web Sitesi